Gdje radimo?

N

aša kancelarija se nalazi u Novom Pazaru, Gradska 1. U njoj složno i harmonično radi najbolji tim koji ozbiljno i predano shvata emanet da ovaj svijet učini boljim mjestom. U našoj kancelariji se kuhaju najinteresantniji i najkorisniji projekti i seminari i iz nje izlaze najkreativnije ideje.

Naš tim

Udruženje RED ima najbolji tim, koji ti uvijek stoji na raspolaganju i čini sve da tvoje iskustvo u našem udruženju bude na najvišem nivou

Usame Zukorlić
Usame ZukorlićPredsjednik udruženja
Usame je osoba odgovorna za realizaciju projekta, rasporedjuje resurse, određuje vremenske rokove, upravlja komunikacijom u timu, analizira rizike.
Muhammed Ayan
Muhammed AyanInformatičar
Muhammed Ayan je front-end developer sa visegodišnjim iskustvom u svetu web dizajna kao i rad na statističkim i modularnim projektima. Muhammed je osoba koja nadgleda rad kompjuterskog hardvera i softvera i osigurava da se te složene i skupe mašine i programi koriste tako da postižu maksimalan učinak što je jedna od glavnih konkurentnih prednosti.

Da li si odlučan, vrijedan, i zanimljiv? Pridruži nam se!

Pogledaj kakve projekte nudi Udruženje RED i baci oko na program svakog projekta, odnosno ciljeve projekta i planove rada. Ukoliko ti se sviđa naš koncept rada, pronalaziš sebe u nekom od projekata i želiš postati član najprofesionalnije, najorganizovanije, najstručnije i najbolje ekipe popuni kratku formu za prijavu i u timu si!

POGLEDAJ PROJEKTE

Are you Dedicated, Hardworking, and Fun? Join Us!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip. ex ea commodo consequat.

See job offers

Imaš pitanje, pohvalu, kritiku ili želiš podijeliti nešto sa nama?

Ukoliko imaš neki savjet, konstruktivnu kritiku, način unaprijeđenja našeg udruženja, svakako nam to stavi do znanja.

KONTAKTIRAJ NAS!