Opis posla:

I posao – Radnik u prodavnici zdrave hrane (dva ranika/ce)

– rad u smjenama
– 8 sati radno vrijeme – okvirno: prva od 7h do 15h, druga od 14h do 22h (dogovorom će se uskladiti kada koji radnik/ca radi u kojoj smjeni)
– rad za kompjuterskom kasom, rad sa vagom i rad sa bankarskim aparatom za plaćanje karticom
– odgovaranje na telefonske pozive i narudžbe
– održavanje emaila, facebook i instagtam stranice BioSan-a
– održavanje web sajta BioSan-a
– konstantno edukovanje po pitanju zdrave hrane

II posao – Radnik na terenu

– fleksibilno radno vrijeme u skladu sa količinom obaveza
– rad sa robom koja stiže iz veleprodaje i njeno sortiranje, slaganje, prenošenje
– slanje pošte
– preuzimanje robe sa terena (Novi Pazar, Tutin, Sjenica)
– kućna dostava (Novi Pazar – moguće i Tutin/Sjenica)

Za sve navedene poslove po potrebi će uposlenik proći obuku.

Uslovi:
Posao I:
– da živi u gradu Novom Pazaru (poželjno da ne mora puno putovati do prodavnice)

Posao II:
– da živi u gradu Novom Pazaru ili neposrednoj blizini (da ne mora puno putovati  autom do posla)

Poželjno:
– prednost će imati omladinci mlađi od 29 godina, a mogu se javiti i stariji na konkursu
– za posao II jako poželjno da kandidat ima auto, kojeg može uključiti u posao

Tražene osobine:
ljubaznost, komunikativnost, dosljednost, požrtvovanost, pouzdanost, urednost, tačnost

Tražene vještine:
Posao I
Obavezne: rad na računaru, poznavanje pravopisa, poznavanje osnovna matematike
Poželjne: rad sa socijalnim mrežama i web sajtovima, iskustvo rada u prodavnici, poznavanje zdravog načina života

Posao II
Obavezne: poznavanje osnovna matematike, položen vozački ispit
Poželjno: iskustvo vozača, iskustvo poštara, iskustvo radnika u magacinima, poznavanje zdravog načina života

Poželjan personalni tip:
ISFP, zatim ENFJ, ESTJ, ESTP
Testirajte se na ovom linku da bi saznali koji ste tim ličnosti:

Način prijave:

Potrebno dostaviti: CV na udruzenjered@gmail.com

Uz CV poželjno jedno pismo u kojem obrazlažete zašto smatrate da bi dobro obavljali taj posao.

Predsjednik udruženja RED ili komisija će ocjenjivati prijave i odabrati koga će pozvati na intervju.

Plata:

Kandidat će pregovorima sa predsjednikom udruženja ili komisijom dogovoriti odgovarajuću platu.

Rok za podnošenje prijave:

15. avgust 2019.

Napomena: Oni koji konkurišu ranije možda budu pozvani na intervju prije kraja roka za prijave.