KONKURS za mjesto radnice u prodavnici BioSan

– rad u smjenama
– 6 ipo sati radno vrijeme – okvirno: prva od 8:30h do 15h, druga od 14:30h do 21h (dogovorom će se uskladiti kada koji radnik/ca radi u kojoj smjeni)
– vikendom, radno vrijeme od 9:00h do 15h (jedne sedmice radnica radi subotu, a druge nedjelju)
– rad za kompjuterskom kasom
– odgovaranje na telefonske pozive i narudžbe
– održavanje facebook i instagram profila BioSan-a
– održavanje urednosti i higijene prodavnice
– konstantno edukovanje po pitanju zdrave hrane

Za sve navedene poslove po potrebi će uposlenik proći obuku.

Uslovi:
– da živi u gradu Novom Pazaru (poželjno da ne mora puno putovati do prodavnice)

Poželjno:
– prednost će imati omladinci mlađi od 29 godina, a mogu se javiti i stariji na konkursu
– posjedovanje talenta za odražvanje instagram profila
– imati želju za promocijom zdrave hrane i zdravog životnog stila

Tražene osobine:
ljubaznost, komunikativnost, dosljednost, požrtvovanost, pouzdanost, urednost, tačnost

Način prijave:

Potrebno dostaviti: CV ili osnovne informacije o sebi na udruzenjered@gmail.com

Uz CV poželjno jedno pismo u kojem obrazlažete zašto smatrate da bi dobro obavljali taj posao.

Predsjednik udruženja RED ili komisija će ocjenjivati prijave i odabrati koga će pozvati na intervju.

Plata:

Kandidat će pregovorima sa predsjednikom udruženja ili komisijom dogovoriti odgovarajuću platu.

Rok za podnošenje prijave:

1. februar 2020.

Napomena: Oni koji konkurišu ranije možda budu pozvani na intervju prije kraja roka za prijave.