Opis posla:

Radnik u kancelariji udruženja  na poslu programera

– radno vrijeme od 8h do 15h
– održavanje web portala udruženja putem WordPress-a
– izrada novih web portala putem WordPress-a
– rad na drugim administrativnih poslovima u kancelariji

Uslovi:
– da živi u gradu Novom Pazaru (poželjno da ne mora puno putovati do kancelarije)

Poželjno:
– jako je poželjno poznavanje nekog od sljedećih programskih jezika: HTML, PHP, CSS, JavaSkript, Android, IOS …
– prednost će imati omladinci mlađi od 29 godina, a mogu se javiti i stariji na konkursu

Tražene osobine:
perfekcionizam, dosljednost, pouzdanost, urednost, tačnost.

Tražene vještine:

Da osoba poznaje rad na WordPress-u i da je spremna da uči aktivno programiranje. Potrebno je da osoba voli posao programiranja i prednost imaju oni koji su se bavili tim poslom iz hobija.

Način prijave:

Potrebno dostaviti: CV na udruzenjered@gmail.com

Uz CV poželjno jedno pismo u kojem obrazlažete zašto smatrate da bi dobro obavljali taj posao.

Predsjednik udruženja RED ili komisija će ocjenjivati prijave i odabrati koga će pozvati na intervju.

Plata:

Kandidat će pregovorima sa predsjednikom udruženja ili komisijom dogovoriti odgovarajuću platu.

Rok za podnošenje prijave:

15. decembar 2019.

Napomena: Oni koji konkurišu ranije možda budu pozvani na intervju prije kraja roka za prijave.